• 2022/12/12

Naming, czyli jak wymyślić dobrą nazwę produktu lub marki?

Stworzenie nazwy marki, produktu lub nawet usługi wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. Dobra nazwa musi wyróżniać się wśród konkurencji, pokazywać wartość i przede wszystkim być chwytliwa i zapadać w pamięci klientów.

Analiza słów kluczowych – co warto wiedzieć?

Słowa kluczowe pełnią ważną funkcję w marketingu. Dokładniej w pozycjonowaniu strony lub inaczej SEO, które to z kolei jest jednym ze sposobów dotarcia do większej liczby klientów.

Wyszukiwarki internetowe inne niż Google

Google zyskało ogromną popularność do tego stopnia, że w Polsce 96% użytkowników korzysta tylko z tej przeglądarki i nie wyobraża sobie korzystanie z innej.

E-mail marketing – skuteczne pozyskiwanie klientów

E-mail marketing jest jednym z kanałów marketingowych. Obecnie mamy do dyspozycji bardzo dużą ilość możliwości promowania swoich usług i produktów, w związku z tym, e-mail marketing nie są już takie popularne jak kiedyś.

Live Chat – zalety internetowej obsługi klientów

Obecnie klienci najbardziej cenią sobie kontakt ze sprzedawcami. Na rynku jest ogromna konkurencyjnych firm i klienci mają duży wybór. Szybka odpowiedź na zapytanie konsumenta to element, który ma wpływ na jego decyzje zakupowe

Jak pozyskiwać klientów? Gdzie ich szukać?

Sukces każdego biznesu zależy od klientów. Im więcej klientów, tym większe sukcesy. Nic dziwnego zatem, że firmy zawzięcie szukają sposobów na pozyskiwanie klientów

Jak zwiększyć konwersję witryny i jaka powinna ona być?

Zwiększenie konwersji jest świadectwem rosnącego sukcesu i zysków firmy, dlatego ważne jest, aby podjąć specjalne środki w celu poprawy tego wskaźnika. Przyjrzyjmy się bliżej sposobom zwiększenia konwersji witryny.

5 zasad skutecznego audytu swoich mediów społecznościowych

Audyt profili w social mediach to najważniejszy element strategii komunikacji. Dogłębność analiz i ilość czasu, jaką poświęcamy na audyt danego profilu jest uzależniona od jego wielkości.

Email Phone Messenger Telegram WhatsApp