Agencja digital marketingu – czym jest i w czym może pomóc?

Na wstępie zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest Digital Marketing. 

Digital Marketing to inaczej marketing cyfrowy. W dużym skrócie ten dział marketingu to zbiór wszystkich działań marketingowych z wykorzystaniem kanałów cyfrowych w internecie. 

 

Agencja digital marketingu – co to jest?

 

Agencja digital marketingu, to agencja marketingowa, która do promocji marki i tworzenia kampanii reklamowych wykorzystuje internet. Usługi obejmują działania, których celem jest m.in budowanie świadomości marki, zwiększanie jej rozpoznawalności lub zwiększania sprzedaży.

 

Dlaczego Twoja firma potrzebuje agencji?

 

Obecnie na rynku jest się wiele osób, które świadczą tego typu usługi. Jednak znaczącą przewagą agencji nad freelancerami jest fakt, że w agencji nad projektem dla Twojej firmy pracuje zespół specjalistów i ekspertów z każdego obszaru. Freelancer nie jest w stanie objąć wszystkich działań wchodzących w skład tego działu marketingu. W przypadku agencji można liczyć, że zadba ona o każdy najmniejszy element promocji Twojej marki. 

 

W czym może pomóc agencja digital marketingowa?

 

Tego typu agencje świadczą usługi kompleksowe, każdym obszarze. Współpraca może być jednak zarówno długotrwała jak i krótkotrwała. Firma może zlecić agencji pojedyncze działania jak np. prowadzenie mediów społecznościowych. 

 

Oto usługi jakie oferuje MediaPower w zakresie digital marketingu:

  1. Strategie i plan marketingu;
  2. Tworzenie stron internetowych;
  3. SEO i pozycjonowanie
  4. Prowadzenie mediów społecznościowych;
  5. Tworzenie treści foto, video lub audio
  6. Copywriting i tłumaczenia;
  7. Wdrożenie CRM i automatyzacja procesów;
  8. Design i grafika;
  9. Consulting i doradztwo.

 

Kompleksowa agencja marketingowa 

 

Inaczej agencja 360 charakteryzuje się tym, że świadczy usługi w całym obszarze marketingu online. Zespół tworzą specjaliści z każdej dziedziny. 

Są to programiści, webmasterzy, graficy, stratedzy, specjaliści ds. promocji, mediów społecznościowych, SEO/SEM. W MediaPower mamy też tłumaczy, fotografów, filmowców i montażystów. Jak widać full service i to dosłownie.

Email Phone Messenger Telegram WhatsApp