• 2022/09/07

Fotograf/montażysta

Jeśli fotografia to Twoja pasja to mamy coś dla Ciebie. Poszukujemy fotografa do naszej agencji. Realizowane projekty to m.in sesje biznesowe klienta, relacje z eventów, wyjazdów, zdjęcia produktowe, sesja do portfolio klienta i inne. Jeśli poza tym nagrywasz także filmy oraz montujesz, to musisz zostawić nam swoje CV wraz z portfolio.

 • 2022/09/07

Specjalista ds. Social Mediów

Poszukujemy zorganizowanych, pomysłowych, kreatywnych, niekiedy szalonych osób na stanowisko specjalisty ds social media. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za komunikację marki z klientami poprzez wszelkie dostępne media społecznościowe w celu realizacji celów. Specjalista ds social media współpracuje z większością zespołu, w tym głównie z grafikami, copywriterami, fotografami oraz webmasterami.

 • 2022/09/07

Manager dot. sprzedaży produktów i usług

Poszukiwana osoba do zarządzania działem handlowym. Osoba ta będzie odpowiedzialna za proces i realizacje sprzedaży w naszej firmie oraz koordynację. Do obowiązków managera należy m.in realizacja założonych celów sprzedaży, bezpośrednia obsługa klientów.

 • 2022/09/07

Specjalista kampanii w social mediach

Zatrudnimy osobę na stanowisko specjalisty ds. kampanii w social mediach. Jako agencja digital marketingowa realizujemy cele naszych klientów, najczęściej poprzez kampanie w social mediach.

 • 2022/09/07

Asystent(ka)/sekretarka

Poszukujemy osoby na stanowisko sekretarki/asystentki. Podstawowe zadania to bieżace wsparcie kierownictwa firmy w rozwoju firmy, sporządzanie notatek, pism oraz przygotowywanie dokumentów. Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z pozostałymi działami w firmie.

 • 2022/09/07

Specjalista CRM

Poszukujemy specjalisty ds. CRM o wyjątkowych zdolnościach komunikacyjnych. Osoba na tym stanowisku musi potrafić być asertywna i nie bać się negocjować. Jeśli to są Twoje cechy, prawdopodobnie ta praca jest dla Ciebie.

 • 2022/09/07

Operator call-center

Masz zdolności komunikacyjne, lubisz rozmawiać, a przy tym potrafisz negocjować? Praca na stanowisko operator call center w MediaPower polega na udzielaniu niezbędnych informacji zainteresowanym oraz zdobywaniu klientów. Jeśli lubisz rozmawiać, to praca dla ciebie.

 • 2022/09/07

Grafik komputerowy

Zatrudnimy grafika komputerowego o dużej wyobraźni i poczuciu estetyki. Osoba na stanowisku grafika współpracuje z pozostałymi działami firmy i wspiera działania marketingu. Komunikacja wizualna marki jest pod opieką grafika.

 • 2022/09/07

Specjalista SEO

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty SEO o analitycznym umyśle i znajomością języka angielskiego. Do zadań specjalisty SEO MediaPower należy m.in: przygotowanie strategii SEO, jej wdrożenie i realizacja a następnie raportowanie wyników; optymalizacja stron, treści nowych i już istniejących, pomoc w tworzeniu i realizacja strategii linkbuilding, przeprowadzanie audytów oraz analiz konkurencji na potrzeby SEO.

 • 2022/09/07

Copywriter

Jeśli pisanie przychodzi Ci z łatwością, to ta praca jest dla Ciebie. Poszukujemy copywritera, dla którego pisanie jest samą przyjemnością i widać to w tekście. Pisanie artykułów, tekstów reklamowych i nie tylko, to Twoje zadania w naszej agencji.

 • 2022/09/07

Specjalista w Google Ads

Poszukiwana osoba do tworzenia reklam w Google,Youtube i innych, na stanowisko specjalisty ds Google Ads. Analityczny umysł jest potrzebny na tym stanowisku, aby bezustannie analizować różne branże i popyt na usługi, czy produkty. Jeżeli lubisz analitykę i jesteś dokładny/dokładna w tym co robisz, to stanowisko jest dla Ciebie.

 • 2022/09/06

Programista-webmaster

Zatrudnimy programistę – webmastera. Poszukujemy kreatywnych, ambitnych programistów, którzy nie boją się realizować dużych projektów. Jesteśmy zespołem młodych (i nie tylko ;)) osób, które kochają wyzwania. Zajmujemy się wieloma różnymi projektami- więc jest ciekawie.

Email Phone Messenger Telegram WhatsApp