Jesteśmy Media Power,
Twoją Agencją Digital Marketingu.

  • Stworzymy Ci stronę www
  • Wypromujemy Twoją markę
  • Zwiększymy Twoją sprzedaż
  • Zadbamy o wizerunek Twojej firmy

Nasze usługi

Strategia i plan marketingu

Dokonamy audytu Twoich dotychczasowych działań, analizy klientów i konkurencji. Stworzymy przejrzystą strategię marketingu.

Tworzenie stron internetowych

Stworzymy nowoczesną stronę internetową, która zachwyci Ciebie i Twoich klientów.

SEO i pozycjonowanie strony internetowej

Sprawimy, że Twoja strona znajdzie się na pierwszej stronie Google, a klienci łatwo znajdą Twoje produkty i usługi.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Przeprowadzimy analizę efektywności mediów społecznościowych w Twojej branży i poprowadzimy je tak, aby w pełni wykorzystać potencjał różnych platform.

Tworzenie treści: foto, video, audio

Blog, vlog, zdjęcia czy podcast firmowy? Cokolwiek sobie zażyczysz - sprawimy, że Twoje treści będą wyglądały lepiej niż u Twoich konkurentów. Profesjonalna obróbka i montaż w cenie.

Copywriting i tłumaczenia

Stworzymy profesjonalne teksty w czterech językach (polski, angielski, niemiecki, rosyjski). Przetłumaczymy Twoje materiały marketingowe, strony, a nawet całe aplikacje.

Ulepszenia i naprawa stron www

Naprawimy i ulepszymy Twoją stronę internetową. Rozszerzymy funkcjonalności, zainstalujemy potrzebne skrypty, wtyczki oraz skrócimy czas ładowania.

Design i grafika

Przygotujemy dla Ciebie treści wizualne, logotypy, animacje, materiały marketingowe, ulotki i wszystko co związane z grafiką.

Consulting i doradztwo

Pomożemy w każdym aspekcie marketingu: od strategii po pojedyncze działania dla Twojego biznesu. Automatyzacja, taktyka, brand awareness i wiele innych.

O nas

Dlaczego MediaPower?

Jesteśmy agencją digital marketingu z Trójmiasta.

Przez 7 lat współpracowaliśmy z klientami z różnych branż zaczynając od sektora finansów, przez farmaceutykę, służbę zdrowia, motoryzację, sport, aż po IT. Nie ma dla nas ograniczeń. Pomagamy klientom z każdej branży z całej Polski.

We współpracy z klientami ważna jest dla nas relacja oparta na wzajemnym zaufaniu. Naszym celem jest pomoc. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby nasi klienci osiągali zamierzone cele biznesowe, marketingowe oraz komunikacyjne. Działamy kompleksowo. Pomagamy także określać te cele, tworzymy strategie marketingowe oraz wdrażamy.

Z MediaPower niemożliwe staje się możliwe.

Nasi klienci

Darmowy audyt kampanii reklamowych
i pozycjonowania Twojej strony
w Google od MediaPower

Umów się i uzyskaj audyt
o wartości 1000zł za 0zł!

Skontaktuj się z nami

Opinie klientów