• 2022/08/05

Review 6

Świetnie się nam współpracuje z MediaPower. Przeprowadziliście audyt tematów marketingowych, znaleźliście obszary wymagające poprawy i ruszamy z robota. Potrafiliście kompleksowo objąć nas wsparciem co jest ważne a kontakt z Andrzejem cenie sobie wyjątkowo, uważając ze masz znakomite i bardzo profesjonalne podeście do Klienta.

  • 2022/04/21

Review 5

Andrzej from MediaPower is an expert in marketing and he knows what he’s doing. This is especially true for b2b marketing & branding, 100% recommended!

  • 2022/04/21

Review 4

Firma MediaPower zrobiła audyt naszych działań, rozpisała strategię marketingu od podstaw i ustawiła kampanie w Google. W efekcie ilość zamówień wzrosła o ponad 30%, przy jednoczesnym spadku kosztów reklamy. Dodatkowo, przeprowadzona została ankieta wśród naszych klientów, dzięki czemu lepiej rozumiemy teraz ich potrzeby i możemy je odpowiednio zaadresować. Jeszcze raz, bardzo dziękujemy!

  • 2022/04/21

Review 3

Współpracowaliśmy z Andrzejem z MediaPower wielokrotnie i zawsze usługi były wykonywane solidnie, szybko i profesjonalnie. Kreatywna firma godna zaufania.

  • 2022/04/21

Review 2

Współpracowaliśmy z Andrzejem Rodzinem i mediapower.pl kilkukrotnie i za każdym razem współpraca ta cieszyła się współnym zaufaniem i rzetelnością. Zlecenia były wykonywane starannie, kreatywnie i na czas, a efekty można zobaczyć na żywo w naszym klubie. Polecam firmę Media Power i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z jej usług.

  • 2022/04/21

Review 1

Realizacja projektów z firmą Media Power to czysta przyjemność i duże, pozytywne zaskoczenie. Ogromne zaangażowanie, terminowość, profesjonalizm, świetne ujęcia i pomysły. Polecam serdecznie współpracę i liczę na kolejne wspólne ujęcia naszych firmowych chwil.